logo ski areál Branná

dolní stanice: 26.4°C horní stanice: 22°C Ramzová: 25.4°C

Wellness

Wellness hotel Kolštejn ***, Branná

Tel.:
(+420) 583 286 421

(+420) 602 651 027

E-mail:
info@kolstejn.cz

Web: 
www.kolstejn.cz 

Adresa:
Branná 60
788 25 Branná

Wellness hotel Kolštejn*** a Relax centrum v Branné je dokonalým komplexem v horské obci Branná, v samotném srdci Jeseníků. Komplex nabízí kompletní služby pro pohodové chvíle odpočinku, relaxace, vyžití a zábavy, to vše pod jednou střechou.

Ubytování***

V prostorách centra je k dispozici 25 komfortních pokojů oficiální evropské klasifikace hotel*** o kapacitě 75 lůžek.

Wellness centrum "Vitální svět"

Působivé wellness centrum s kapacitou 35 osob skýtá překrásné wellness prostředí doporučované stovkami návštěvníků I odbornou veřejností a Českou asociací wellness. Na své si zde přijdou ti z vás, kteří ze zdravotních či jiných důvodů upřednostňují "suché" odpočinkové procedury, příznivci osvědčených saun, či všichni vyznavači nových a v ČR doposud nepříliš známých relaxačních metod, které vás opět postaví na nohy.
Vitální svět nabízí 5 typů saun, první wellness čajovnu v české republice, whirlpool, 3 zážitkové sprchy, ochlazovací bazén, 3 relaxační zóny, bylinkovou saunu, finskou saunu s finským vědrem, solnou terapii, Keltskou saunu, Kneippovy koupele, tepidárium, masážní sprchy, vyhřívané lavice.

Privátní wellness centrum je umístěno ve sklepních prostorách.Vybírat můžete mezi finskou saunou, parní lázní se solným aroma, masážními sprchami, odpočinkovými lavicemi, tropickým deštěm a vířivým bazénem. Ti z vás, kteří pro svůj odpočinek upřednostňujete intimnější a klidnější prostředí v okruhu svých nejbližších, mohou využít možnosti zajištění privátního, neboli soukromého wellness centra, které se stalo hitem pro všechny zamilované páry a romantiky.

Bazén

Od léta 2012 nabízí Wellness hotel Kolštejn*** nový 7 metrový krytý bazén s masážními tryskami, protiproudem a relaxační zónou pro dospělé i pro nejmenší.

Masáže a beauty procedury

Wellness hotel Kolštejn*** nabízí kosmetické služby, masáže, zábaly a koupele více jak 30ti druhů. Kromě tradiční nabídky masáží nabízíme zcela jedinečné postupy. Jednou z nich je například bylinná parní káď Fitodar
Jedinečná bylinná parní káď Fitodar je jednou z nejpřirozenějších, nejefektivnějších a tisíciletími prověřených metod očisty organismu. Bylinná parní lázeň celkově zlepšuje psychosomatický stav člověka, detoxikuje, regeneruje, harmonizuje a ozdravuje tělo, ducha i mysl. Tímto procesem se také posiluje celý imunitní systém organismu, zlepšuje se termoregulace a metabolické pochody.

Zdravý pohyb

Relaxace ve 2 překrásných wellness centrech, masáže, vyhřívaný krytý bazén, značené turistické trasy, hotelová stezka pro terénní koloběžky, půjčovna Nordic walking holí a možnost cvičení dle kurzu Cviky pro zdraví. To jsou některé z nabízených služeb, které Vašemu tělo mohou dodat to, co potřebuje, tj. dobrou kondici!

Pobyty

Oblíbené pobytové wellness balíčky jsou koncipovány pro všechny věkové kategorie a cílové skupiny. Wellness pobyty se zaměřují na propojení romantiky, svěžesti, relaxace, vitality, volnosti, originality a hřejivého odpočinku.

Kongres a catering

Pro pořádání seminářů, konferencí a výjezdních porad nabízí komplex dvě seminární a konferenční místnosti s celkovou kapacitou 120 osob. Cateringové služby dokonale dolaďují úplnou spokojenost i náročného klienta.

Kontakt: www.kolstejn.cz

Videa: http://www.youtube.com/relaxkolstejn#p/u/0/ikBe2iEjOVI http://www.youtube.com/relaxkolstejn#p/u/1/NBBdNuFNroE